czwartek, 9 maja 2013

Żegnaj, pulpecie! Kasia Bosacka cudnie chudnie – Katarzyna Bosacka


Tytuł: Żegnaj, pulpecie! Kasia Bosacka cudnie chudnie
Autor: Katarzyna Bosacka
Wydawnictwo: Publicat
Ilość stron: 128
ISBN: 9788324519514
Książek o odchudzaniu naczytałam się w swoim życiu niezliczone ilości. Co jedna to mądrzejsza – diety cud, które zapewnią nam wieczną młodość, wieczną szczupłość, wieczną witalność przejmują władzę nad światem i umysłami rzeszy kobiet. W większości z nich brakuje jednak krztyny racjonalności i poważnego podejścia do tematu. Powtarza się za to schemat: książka ma wabić potencjalnego kupca pięknie brzmiącymi obietnicami i gwarancjami efektów. I tak:  liść sałaty na śniadanie, szklanka wody na obiad, obierek ziemniaczany na kolację i tak przez dwa miesiące. Później wygłodniały i wyniszczony organizm bierze się do prawdziwej obżerki, fundując sobie dodatkowe 10 kg. I tak, zamiast schudnąć – tyjemy; gwarantowanych efektów nie ma, a książka wydaje się wizualizacją pieniędzy wyrzuconych w błoto.
Znasz to?

Jeśli tak, a wciąż jesteś zdeterminowana, by schudnąć i  cenisz sobie zdrowe, sycące, bogate w witaminy, a przy tym – niskokaloryczne jedzenie, zapoznaj się z książką Kasi Bosackiej, która, chyba jak nikt inny w Polsce, jest ambasadorką zdrowej żywności, troski o siebie, a ostatnio także – osobą chcącą schudnąć i robiącą w tym kierunku małe, ale mądre kroki. Pożegnaj się z dietą-cud, która w 5 dni pozwoli Ci zrzucić 30 kilogramów, po to, by za kolejne 5 oddać Ci Twoje 30 plus dodatkowe 10 za wytrwałość. Nastaw się na prawdziwą walkę z wrogiem, pełną poświęceń, samodyscypliny, harówki i bardzo powolnych, choć widocznych efektów. Uzbrój się w cierpliwość, odrzuć marzenia o natychmiastowej zmianie. Nie przytyłaś w tydzień, toteż w tydzień nie schudniesz. Bądź z sobą szczera, weź do ręki ołówek, zaparz sobie herbaty i umów się na wizytę u Bosackiej – podpowie Ci jak wziąć się w garść, będzie z Tobą szczera i na pewno oszczędzi Ci złudzeń i czczych obietnic.
Wszystko to z charakterystycznym dla niej humorem, ciętym językiem, ironią. Mimo pozornej uszczypliwości, jej rady prawdziwie pobudzą Cię do działania, zmuszą do wyrzucenia wysokotłuszczowych dań, cukrów i chemii. Jej wezwanie będzie dla Ciebie inspiracją do wstania z kanapy, uśmiania się nad wszystkimi dietetycznymi mitami i rozpoczęcia powolnej walki z wrogiem. W książce tej znajdziesz przykładowe jadłospisy, fakty i mity o wspomagaczach odchudzania, plusy i minusy każdego typu jedzenia i ogrom motywacji.
Wszystko to wzbogacone zabawnymi, barwnymi ilustracjami, równie mocno zachęcającymi do walki o wymarzoną sylwetkę i samopoczucie.
Chcesz cudnie schudnąć? To Twoja wielka szansa! Polecam serdecznie – Bosacka udowadnia, że nad dietą nie trzeba płakać, a można się uśmiechać i podejść do niej z humorem. Kobiety, bierzcie z niej przykład!
Rewelacyjna pozycja!