czwartek, 25 kwietnia 2019

F@ceci z sieci, czyli w poszukiwaniu miłości - Katarzyna GubałaJeśli macie ochotę na lekką, przyjemną, dostarczającą rozrywki lekturę - polecam Waszej uwadze tekst Katarzyny Gubały - F@ceci z sieci, czyli w poszukiwaniu miłości.

Miłość, czy dopuszczamy tę myśl do siebie,czy nie, jest siłą napędową życia każdego człowieka. Nawet jeśli preferujecie życie w pojedynkę, uczucie to przelewacie na rodzinę, na pasję, na zwierzę. Bez względu na to, co sądzimy, bez miłości - w różnych jej przejawach - nie ma życia. 

Bohaterka książki, Karolina, ma za sobą kilka nieudanych związków, które krok po kroczku zmuszają ją do odnalezienia mężczyzny idealnego. Gdzie takiego znaleźć? Kobieta odrzuca miejsca kojarzące się raczej z przygodną relacją, jak kluby czy dyskoteki. Decyduje się na dość ryzykowną, bo zakładającą kłamstwo, opcję - postanawia szukać Pana Idealnego w sieci - tam gdzie zarówno dostępność, jak i różnorodność kandydatów jest spora.

Od momentu, gdy Karolina stała się Szarlotką, a jej profil randkowy został utworzony, rozpoczął się przegląd kandydatów. Bohaterka trafiała na różne osoby, które nam - czytelnikom - nierzadko dostarczały powodów do uśmiechu.

Książka ta stanowi ciekawą wędrówkę w poszukiwaniu partnera doskonałego - autorka przedstawia różne typy charakterologiczne, robi swoisty przegląd kandydatów do stworzenia związku, czyniąc ze swej publikacji dziennik o charakterze poradnikowym. Instruuje czytelników, jak należy postępować, poszukując partnera w sieci, na co zwrócić uwagę, czego unikać, przed czym się wzbraniać i jak poszukiwać, by nie zostać oszukanym.

Lekko, do pośmiania się, ale miejscami także do zastanowienia się, szczególnie nad prawdą i autentycznością  w sieci, a także nad bezpieczeństwem w kontaktach z ludźmi  tam poznanymi. 0 komentarze:

Prześlij komentarz