poniedziałek, 23 kwietnia 2012

Urodzinowy konkurs. 25 książek do zgarnięcia!

Moje Drogie Książkowe Mole!

W tym szczególnym dniu, przygotowałam dla Was coś specjalnego. 


Za równy miesiąc świętować będę swoje kolejne urodziny i z tej okazji pragnę obdarować Was tym, czego pomimo codziennych wizyt w księgarni, zawsze Wam brakuje:)
Sponsorem nagród w moim konkursie jest Stowarzyszenie Sztukater.
A konkurs to nie byle jaki, bowiem do zgarnięcia będzie nie jedna, nie dwie, a nawet nie trzy książki, lecz dwadzieścia pięć pozycji czekających na nowych właścicieli.

Długo myślałam nad formą konkursową i ostatecznie zdecydowałam się na coś ... oryginalnego. Jako, że jest o co walczyć, na pewno nie wystarczy zwykłe "zgłaszam się" rzucone w komentarzu:)
Zaproponuję Wam 8 zadań do wykonania. Jako, że zależy mi na tym, by jak największa ilość moich Czytelników miała szansę na wygraną, by wziąć udział w zabawie wystarczy wykonać jedno, dowolne, wybrane przez siebie - to, które wyda Wam się najbardziej interesujące, kreatywne, zabawne lub zwyczajnie - najprostsze.
Jeśli ktoś będzie miał ochotę, może spróbować swoich sił w każdym z wymienionych zadań - dla frajdy swojej i mojej:)
Wstępnie przewiduję wyłonić piątkę zwycięzców, ale wszystko zależy od Was - czym więcej zgłoszeń, tym więcej będę dorzucać do puli. Dlatego bardzo proszę o rozreklamowanie konkursu, poprzez zamieszczanie na blogach bannerów, a na swoich stronach bezpośrednich linków.

NAGRODY:
Póki co sprawa wygląda następująco:

I miejsce - Paweł Pollak - Gdzie mól i rdzaKrzysztof Petek - Ślad Waldemara, Droga Mirki, Gra w 20 Pytań, Gra w Karty + trzy książki niespodzianki, łącznie 8 książek.
II, III, IV miejsce - Krzysztof Petek -Ślad Waldemara, Droga Mirki, Gra w 20 Pytań, Gra w Karty + 1 książka niespodzianka, łącznie 5 książek.

V miejsce -  dwie książki niespodzianki
Zadania do wyboru:


1. Jaką książkę powinnam w najbliższym czasie przeczytać i dlaczego? Zachęć mnie rymowanką lub króciutką opowieścią.

2.Wyobraź sobie, że otrzymujesz szansę spotkania się ze swoim ulubionym, niestety nieżyjącym już pisarzem. Opisz Wasz wspólny dzień - co robicie, gdzie jesteście, o czym rozmawiacie.

3. Ułóż krótką historię do któregoś z poniższych obrazków: 
4. Napisz/zilustruj co czujesz przenosząc się do świata literatury.

5. Zrób zdjęcie z książką  w roli głównej i wyślij na adres shczooreczek@interia.pl
     O wyborze tego zadania poinformuj mnie w komentarzu wpisując w nim numer 5. Zostaw także swój adres e-mail w celu weryfikacji zgłoszenia.:)

6. Wyobraź sobie, że przenosisz się do jednej z czytanych przez siebie powieści. Gdzie chciałbyś się znaleźć? W skórę jakiego bohatera chciałbyś wejść? Odpowiedź krótko uzasadnij.

7. Ułóż oryginalne życzenia urodzinowe, z motywem przewodnim - książką.

8. Zachęć mnie do obejrzenia najlepszej, Twoim zdaniem, adaptacji filmowej jakiejś książki.

Czas trwania konkursu

Konkurs trwa od dziś, do 22 maja. Wyniki zostaną ogłoszone w dzień moich urodzin - 23 maja.

Uwagi dodatkowe

Kochani, nie chodzi mi o to, by Wasze odpowiedzi były dziełami sztuki - chciałabym, by każdy z Was mógł wziąć udział w losowaniu: zarówno osoby wchodzące tutaj za pośrednictwem facebooka, anonimowi, jak i blogerzy oraz inni. Dlatego też umożliwiam Wam wybór formy konkursowej, która odpowiada Wam najbardziej. W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt. Możliwe, że o czymś zapomniałam, proszę więc śmiało pytać.
Odpowiedzi umieszczajcie pod tym postem. Osoby anonimowe, nie posiadające konta na bloggerze proszę o pozostawianie adresów e-mail pod swoimi wypowiedziami,po to, by umożliwić mi kontakt w razie wygranej.


Czas start!