niedziela, 30 października 2016

Miłość bez granic - Nick i Kanae VujicicNick Vujicic to postać, będąca autorytetem dla wielu, także dla mnie.
(...)
Autor urodził się bez rąk i nóg, co często wprawiało go w kompleksy. Ze swojej słabości uczynił jednak siłę, niosąc światu przekaz radości i nadziei. Nick często myślał, że nigdy nie znajdzie żony – osoby, która pokocha go bezwarunkowo, takim jakim jest, i która stanie się dla niego ziemską oazą miłości.

Jak wiemy – jego pesymistyczne myślenie nie miało podstaw. Dziś, jako mąż i ojciec, dzieli się swoim doświadczeniem miłości z czytelnikami, raz jeszcze pokazując, że wszystko jest możliwe. 
(...)


Mimo niewątpliwie wielości treści, także i anegdotycznych dotyczących związku pary, odnoszę wrażenie, że więcej niż opowieści o historii miłości Nicka i Kanae, jest tutaj porad dla czytelników – zarówno tych samotnych, którzy wciąż czekają na swoją drugą połówkę, jak i dla tych, którzy już znaleźli i trwają na etapie przygotowań do zaręczyn i późniejszego małżeństwa.

(...)

Jeśli zatem nastawiacie się (jak i ja) na czystą opowieść biograficzną, możecie się rozczarować. Jeśli jednak szukacie rad – jak się oświadczyć, jak się przygotować na związek i późniejsze szczęśliwe małżeństwo – tego typu treści otrzymacie w  obfitości.Całość recenzji na:

Inna książka dotycząca Nicka na blogu:

0 komentarze:

Prześlij komentarz