środa, 31 sierpnia 2016

Nowe na półce #sierpień


Wiele z nowości sierpnia powędrowało już do znajomych, nie zobaczycie więc książek:
Idealna [recenzja], Kocham Rzym [recenzja], Czcij ojca swego, Żywopłot, Sztokholm - znam to miasto [recenzja], Ocal mnie [recenzja], Dlaczego bywam humorzastą zołzą, Millenium. Co nas nie zabije, Co kryje las?[recenzja na dniach]

Stos nie obejmuje również ebooków: Mów do mnie i W cieniu.

Widoczne są już za to moje próby ograniczenia nowego na półce, co bardzo mnie cieszy. Jestem także w trakcie przeglądu biblioteczki, więc na dniach można się spodziewać postu wyprzedażowego. Do części książek już nie wrócę, gros trzymam jedynie z sentymentu czy przyzwyczajenia, wiele okazało się dubletami, pora więc na oczyszczenie przestrzeni:)


A co mieści mój kosz nowości?  
Psy, Moja siostra mieszka na kominku, Dzień dobry. Śniadannia z  Małgosią Mintą, Zdrowa woda, Zimne ognie, Pierwsza przychodzi miłość, Nie pozwól mi odejść. Ella i Micha, Małżeństwo, jakiego zawsze chcieliście, Harry Potter i komnata tajemnic [recenzja na dniach], Harry Potter i więzień Azkabanu [recenzja na dniach], Chcieć mniej [recenzja na dniach].

5 komentarzy:

 1. Zdecydowanie zazdroszczę tych cudownie wydanych tomów HP ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mało w porównaniu z poprzednimi miesiącami;P Na szczęście! Choć wrzesień i październik szykują się obficie...:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Same dobre tytuły! Nawet nie będę wymieniać co sama chciałabym przeczytać, jest tego zbyt dużo :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Rzeczywiście ograniczyłaś zakupy, brawo :) U mnie w tym miesiącu przybyło 36 książek, ech :D... Czekam na wyprzedaż :)! Czy jest szansa, że najpierw pokażesz tytuły ŚBK? *uśmiecham się ładnie*

  OdpowiedzUsuń