czwartek, 28 kwietnia 2016

Zrób sobie O.G.R.Ó.D!


Zrób sobie O.G.R.Ó.D. – warsztaty z architektury krajobrazu dla najmłodszych

Z okazji premiery książki „O.G.R.Ó.D.” Wydawnictwo Dwie Siostry i Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego zapraszają dzieci w wieku 4–8 lat z rodzicami na wyjątkowe warsztaty z architektury krajobrazu!
Latający, podwodny, kieszonkowy, kosmiczny, kamienny, trujący, składany, pionowy… Jaki jeszcze może być ogród? Dowiecie się tego na naszych warsztatach!

W programie:
·         Spotkanie z twórcami książki – autorką Ewą Kołaczyńską i ilustratorem Adamem Wójcickim;
·   Komponowanie niezwykłych ogrodów z różnych stron świata pod okiem edukatorów z Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Warszawskiego;
·         Tworzenie własnych „ogrodów na wynos”;).
Kiedy: 7 maja 2016, sobota, godz. 12.00–13.30
Gdzie: Ogród Botaniczny UW, Aleje Ujazdowskie 4, Warszawa
Koszt: Udział w warsztatach bezpłatny. Uczestnicy zobowiązani są do zakupu biletu wstępu do Ogrodu Botanicznego: 4,00 PLN – dzieci, 8,00 PLN – dorośli.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy pamiętać o wcześniejszej rezerwacji. Zapisy: promocja@wydawnictwodwiesiostry.pl


O książce:

„O.G.R.Ó.D. czyli Olśniewające Grządki i Rabatki Ówczesne i Dzisiejsze”
Tekst: Ewa Kołaczyńska
Ilustracje: Adam Wójcicki

„O.G.R.Ó.D.” to fascynujący książkowy spacer po 42 najciekawszych, najpiękniejszych i najbardziej niesamowitych ogrodach z całego świata. Zobaczcie muzeum drzew i fabrykę pnączy, zieloną plażę i pole światła, kwietny tunel i kaktusowe łoże – i przekonajcie się, że wyobraźnia architektów krajobrazu nie zna granic.

Strona książki:

http://www.wydawnictwodwiesiostry.pl/katalog/prod-ogrod.html


ZAPRASZAMY!