wtorek, 18 listopada 2014

Targi Książki w Katowicach - zaproszenie!:)Masowo pochłaniasz książki? Uwielbiasz czytać i pisać o tym, co przeczytałeś? Twoja biblioteczka powoli zaczyna przekraczać granice mieszkania?
Chciałbyś spotkać się z podobnymi sobie pasjonatami i osobiście poznać autorów ulubionych publikacji? Jeśli tak - zapraszamy do Katowic!W dniach 21-23 listopada w Spodku odbędą się 4. Targi Książki w Katowicach.
Podczas imprezy będzie można spotkać i wymienić parę zdań z rodzimymi pisarzami, m.in. Danutą Noszczyńską, Martą Fox czy Zbigniewem Białasem.
Dodatkową atrakcją imprezy będą liczne panele dyskusyjne (szczególnie serdecznie zapraszam na ten przgotowany przez Śląskich Blogerów Ksiązkowych, dotyczący komunikacji na blogach), a także Wymiana Książek organizowana także przez nas - jeśli więc macie książki, do których już nigdy nie wrócicie, albo które zalegają od dawna na Waszych półkach i nie zapowiada się byście mieli je przeczytać w najbliższym czasie - przynieście je ze sobą i zamieńcie na coś o wiele bardziej interesującego. Uwaga: wymieniamy wyłącznie beletrystykę dla dorosłych (ewentualnie dla starszej młodzieży)!
Dokładne godziny i miejsce podane są na plakacie - już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy!

Po Targach mamy nadzieję spotkać się z Wami na mniej oficjalnej części w kawiarni City Rock (zachęcam do dołączania do wydarzenia na Facebooku)Więcej informacji o Tragach i wydarzeniach towarzyszących znajdziecie na stronie organizatora.

5 komentarzy:

 1. Mam nadzieje, że uda mi się odwiedzić Targi książki w Katowicach :D Mieszkam tutaj więc głupio by było gdyby mnie nie było w Spodku :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieje, że uda mi się tam być :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo kuszą mnie te Targi i chyba się wybiorę. Bilet miesięczny do Katowic o wiele ułatwia mi sprawę :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Siedziałam za Tobą na panelu i jak mi Bóg miły, przez połowę czasu zastanawiałam się, czy to Ty, czy to nie Ty. Gdybym wiedziała że to Ty, to bym Cię wycałowała za "White collar", które dzięki Tobie kocham :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eeeee to trzeba było pytać! Ja z natury nieśmiała jestem, to bym pewnie nie zagadała do świtu gdybyśmy tyle tam siedziały:P (tak, wiedziałam, że Ty, to Ty, ale myślałam, że nie chcesz ze mną gadać [co za sierota ze mnie:PP]).
   Ależ się cieszę, że zaraziłam miłością do serialu!!!!;)

   Usuń