niedziela, 27 kwietnia 2014

BookFest w Galerii Zabrze

Choć tym razem nie mogłam pojawić się na imprezie wraz z resztą Śląskich Blogerów Książkowych, nadrobiłam dziś;) Kilku interesujących mnie stoisk już nie było, za to na innych zakupiłam przepiękne rękodzieła.
BookFest zorganizowany został przez Galerię Zabrze i Księgarnię Victoria, pod patronatem między innymi ŚBK. Choć już śledząc posty na Facebooku, wiedziałam, że zaroi się od fantastycznych stoisk, rzeczywistość oczywiście przerosła oczekiwania. Do tego stopnia, że gdyby wystawców było więcej, mogłabym pójść z torbami ;)
Co było?
Zakładki – papierowe, filcowe, drewniane, małe, duże, kolorowe, czarno-białe – odpowiedź na każdy gust. Obok nich znalazły się poduszki (sówki, sóweńkiJ), torebki, biżuteria, kartki, materiały do scrapbookingu, maskotki, koszulki, i tak dalej.
Niesamowite rzeczy, pokaz talentów i okazja do zaprezentowania się, a dla mnie także ogromne źródło inspiracji i pomysłów.

Zresztą sami zobaczcie:

 
Kto ma chęci i czas – zapraszam! BookFest trwa jeszcze dziś do godziny 16.00!

4 komentarze:

  1. Świetna akcja i ogrom cudownych wyrobów! W takich chwilach człowiek chce być milionerem, żeby móc kupić wszystko :D

    OdpowiedzUsuń
  2. No super, ależ masz poduchę :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Po prostu cuda! Nie miałam okazji brać udziału, ale z pewnością kupiłabym masę rzeczy. ;) Kto wie może w mojej okolicy będzie organizowana taka akcja. Pozdrawiam, Marcelina ;)

    OdpowiedzUsuń