sobota, 17 grudnia 2011

Shit! Rok w brukowcu - konkurs z książką do wygrania

 Zgodnie z obietnicą, przygotowałam dla Was kolejny konkurs. Dzięki uprzejmości Pani Joanny Żebrowskiej, mam do rozdania dwa egzemplarze Jej książki - Shit! Rok w brukowcu - wraz z autografem.
By zdobyć jeden z nich wystarczy wykazać się odrobiną kreatywności. Zadanie jest następujące:

W prasie codziennej często znajdujemy artykuły "nie z tej ziemi" - o dziwnych wynalazkach, niecodziennych zachowaniach innych ludzi etc. Wyobraź sobie, że musisz napisać tekst, który dzięki swojej oryginalności przyciągnie szerokie grono czytelników i wymyśl hardcorowy i oczywiście wyssany z palca temat do brukowca "Hit".
Najlepsze pomysły będą nagrodzone. Jednego zwycięzcę wybierze sama Pani Joanna, drugiego ja [prawdopodobnie na zasadzie losowania].
Konkurs trwa do 31.12, a już w pierwsze dni roku 2012 zostaną ogłoszone wyniki.

Recenzja książki pojawi się w ciągu kilku następnych dni, jednak abyście już teraz wiedzieli o co walczycie, pozwolę sobie przytoczyć opis:"Shit! Rok w brukowcu" to powieść z bardzo ciekawym kluczem;) Obrazuje historię dziennikarki, która trafiła do brukowca. Zdradza kulisy pracy w tej poczytnej gazecie, grzeszki dziennikarzy, mechanizmy kreowania wyssanych z palca historii. Jednym słowem: opowiada o tym jak tabloidy robią ludziom wodę z mózgu.
 
 _____________
Osoby anonimowe proszę o pozostawienie e-maila, a posiadaczy bloga o rozreklamowanie konkursu na Waszych stronach. Powodzenia!