sobota, 17 grudnia 2011

Shit! Rok w brukowcu - konkurs z książką do wygrania

 Zgodnie z obietnicą, przygotowałam dla Was kolejny konkurs. Dzięki uprzejmości Pani Joanny Żebrowskiej, mam do rozdania dwa egzemplarze Jej książki - Shit! Rok w brukowcu - wraz z autografem.
By zdobyć jeden z nich wystarczy wykazać się odrobiną kreatywności. Zadanie jest następujące:

W prasie codziennej często znajdujemy artykuły "nie z tej ziemi" - o dziwnych wynalazkach, niecodziennych zachowaniach innych ludzi etc. Wyobraź sobie, że musisz napisać tekst, który dzięki swojej oryginalności przyciągnie szerokie grono czytelników i wymyśl hardcorowy i oczywiście wyssany z palca temat do brukowca "Hit".
Najlepsze pomysły będą nagrodzone. Jednego zwycięzcę wybierze sama Pani Joanna, drugiego ja [prawdopodobnie na zasadzie losowania].
Konkurs trwa do 31.12, a już w pierwsze dni roku 2012 zostaną ogłoszone wyniki.

Recenzja książki pojawi się w ciągu kilku następnych dni, jednak abyście już teraz wiedzieli o co walczycie, pozwolę sobie przytoczyć opis:"Shit! Rok w brukowcu" to powieść z bardzo ciekawym kluczem;) Obrazuje historię dziennikarki, która trafiła do brukowca. Zdradza kulisy pracy w tej poczytnej gazecie, grzeszki dziennikarzy, mechanizmy kreowania wyssanych z palca historii. Jednym słowem: opowiada o tym jak tabloidy robią ludziom wodę z mózgu.
 
 _____________
Osoby anonimowe proszę o pozostawienie e-maila, a posiadaczy bloga o rozreklamowanie konkursu na Waszych stronach. Powodzenia!

9 komentarzy:

 1. Gabrielle_
  W takim razie niecierpliwie oczekuję na propozycje;)

  OdpowiedzUsuń
 2. "Laczki podbijają Mediolan", czyli jak stylowo wstawać z łóżka każdego dnia ;P

  OdpowiedzUsuń
 3. A to obrazek dla lepszego zwizualizowania sobie mojego pomysłu ;P

  http://www.demotywery.pl/uploads/2011_06/13/12647_150_500_Klapki-Kubota-Znak-Rozpoznawczy-Polakow.jpg

  OdpowiedzUsuń
 4. "Madonna zachwyca się polską muzyką disco-polo. Duet z zespołem Boys już w lutym" :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. 'Jaka tajemnicza siła zabiła polskich polityków?' :)

  OdpowiedzUsuń
 6. "Wreszcie poznaliśmy sekret wiecznie młodych gwiazd! Nawet nie wiecie, jak bardzo przydatna może okazać się zwykła, rozkładająca się setki lat plastikowa butelka..."


  Niecierpliwie czekam na wyniki, bo widzę dużo ciekawych propozycji xD

  OdpowiedzUsuń
 7. "Jak ekologicznie utylizować celebrytów i co stworzyć na ich miejsce, czyli o zmieniającym się szołbiznesie w Polsce!"

  OdpowiedzUsuń