czwartek, 13 grudnia 2018

On - Zbigniew Lew-Starowicz


Zbigniew Lew-Starowicz po ogromnym sukcesie swych poprzednich książek, wraca z kolejną propozycją. Tym razem pod lupę bierze on męską seksualność i pod ostrzałem pytań Krystyny Romanowskiej obala wszelkie mity i stereotypy narosłe wokół męskiego narządu, ale też potwierdza niektóre informacje, które kiedyś mogliśmy gdzieś przeczytać lub usłyszeć.

Książka ta dedykowana jest kobietom, które zrozumieć chcą mężczyznę i jego erotyzm i znaleźć odpowiedź na wiele zagwozdek, które dotąd wydawały im się niewygodne, niedyskretne lub też nigdy nie przyszły im do głowy. Lew-Starowicz wnikliwie i szczerze opowiada o tym, do czego może doprowadzić mężczyznę brak seksu oralnego i co jest w nim tak wyjątkowego, o jakich jednostkach chorobowych może świadczyć brak nocnej i porannej erekcji, gdzie znajdują się męskie miejsca erogenne, czy mężczyźni udają orgazm i czym różni się on od kobiecego, jak dotykać partnera, by sprawić mu przyjemność i jaki wpływ na życie seksualne ma pornografia i masturbacja.

Wszystko to podane jest w sposób wyważony i elegancki, ale bez zbędnego owijania w bawełnę. Autor stawia na konkret, wypowiedzi popiera przykładami ze swojej praktyki lekarskiej, prezentuje możliwe scenariusze wynikające z różnych zachowań, dzieli się wieloletnim doświadczeniem, które pozwala mu na obiektywne spojrzenie na temat. W wielu miejscach miałam wrażenie, że jego interlokutorka chciała uzyskać inną odpowiedź, niż ta, której udzielał seksuolog, to jednak nie wybijało ani jej, ani jego z rytmu. 

Choć w dobie internetu wydawać by się mogło, że każda informacja jest na wyciągnięcie ręki, serdecznie polecam Wam książki Lwa-Starowicza, bowiem rzetelnie i jasno nakreślają świat intymny, o którym w sieci możecie przeczytać tyle prawdziwych doniesień, ile łgarstw. Warto zatem sięgnąć po publikację specjalisty, wiedzącego o czym mówi i mogącego poprzeć swą opinię wieloma argumentami - a to wszystko bez wulgarności, której często trudno uniknąć podczas poruszania tematów erotycznych.

Jeśli chcecie więcej dowiedzieć się o swoim partnerze lub szukacie prezentu na przykład na wieczór panieński - polecam (to szczególnie z praktyki księgarskiej).


0 komentarze:

Prześlij komentarz