wtorek, 12 listopada 2013

Ekspresowe rozdanie książek:) Wejdziesz?

Kochani,

mam dla Was 9 książek zasponsorowanych przez Panią Klaudię Trąbską, do rozdania od zaraz:)

Zasady są proste:
By wziąć udział w rozdaniu, należy:
1. Polubić i udostępnić stronę https://www.facebook.com/pages/Piotr-Trąbski/1452062651686666?ref=stream&hc_location=stream
2.  Udostępnić informację o konkursie [na blogu lub/i Facebooku.]
3. Napisać zgłoszenie w komentarzu zawierające tytuł(y) książek, które chcecie wygrać oraz adres e-mail.
Jedna osoba może zgłosić się nawet po 3 książki. Jeśli pojawią się problemy z dodawaniem komentarzy, proszę o wysłanie zgłoszenia na adres shczooreczek@interia.pl w tytule wiadomości wpisując "konkurs".
4. Zwycięża kolejno 1, 10, 20...itd. komentarz. Ilość zwycięzców zależy od tego, ile (i czy jakiekolwiek) książki zostaną w puli po rozdysponowaniu ich pierwszym 3 zwycięzcom. Mogą wygrać 3 osoby, każda z pakietem po 3 książki, a może to być 9 osób - każda po jednej. Konfiguracji jest wiele:)
5. Konkurs trwa do 14.11.2013 do północy.
6. Do wygrania są następujące tytuły:

1. Ucieczka z cieniaTrzymasz w dłoniach książkę osobliwą, opowiadającą dramatyczną historię człowieka, który przekonał się, że miłość zaczyna się od wielkich uczuć, potem przechodzi przez kłótnie i kończy się nienawiścią... że ślub jest magiczną granicą, po przekroczeniu której zanika żarliwe szaleństwo, stygnie krew i hormony... kończy się zakochanie, a zaczyna zwykłe kochanie, pozbawione niezbędnej pikanterii.


2.Poszukiwacze talizmanów t. I. Talizman Słońca

Niezwykle brawurowa i spektakularna przygoda fantasy dla dzieci i młodzieży zawierająca wszystkie elementy wielkiego bestsellera. Poznaj niezwykle odważne dzieciaki: Klarę, Cezarego i Janusa oraz ich oddanego przyjaciela - gnoma Sprzeczka i wraz z nimi wyrusz w niezwykle fascynującą i barwną podróż w najodleglejsze zakątki czarodziejskiego świata. Poznaj smak wspaniałej przygody, najprawdziwszej przyjażni i niesamowitego męstwa. Wyrusz w podróż, która na zawsze pozostanie w Twojej pamięci. Pomóż bohaterom uratować świat i pokonać zło. Nie pozostawaj w tyle, bo już cała Polska szuka talizmanów.


3. Smocza dolina 

Smocza Dolina to malownicza kraina, położona gdzieś za siedmioma górami i siedmioma morzami, w miejscu, w którym realny świat zmienia się w baśniową opowieść. Zamieszkują ją sympatyczne smoki - Nutka, Danduś, Sadełko, Dreszczyk, Borusek oraz wielu ich bajkowych przyjaciół. Przeżywają oni szereg zabawnych, pełnych niespodzianek przygód, przełamując w ten sposób swoje słabości i lęki, przez co są bardzo podobne do nas, ludzi.

POWODZENIA!

7 komentarzy:

 1. Zgłaszam się!

  "Ucieczka z cienia"

  kasiulek17@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgłaszam się:)

  "Smocza dolina"

  sayuri.i.blog@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się po intrygującą lekturę: "Ucieczka z cienia" ;)
  Barbara Wojda
  konwalia66@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się;) Wybieram wszystkie 3: Ucieczka z cienia, Poszukiwacze talizmanów t. I. Talizman Słońca, Smocza dolina
  email: biblioteczka.floo@gmail.com

  OdpowiedzUsuń