środa, 11 kwietnia 2012

Johnny Depp. Osobisty album.


Gdy przekraczałam dziś próg empiku, nie spodziewałam się, że zostawię w nim jakiekolwiek pieniądze. Nie sądziłam, że moim oczom objawi się to cudo i na przekór rozsądkowi, serce pokieruje mnie wprost do kasy. Nie miałam w planach stać się uboższa o 44,90. Jednak uczuć towarzyszących temu zakupowi nie sposób oddać. Bez dwóch zdań, to wielka miłość od pierwszego wejrzenia i zakup roku - osobisty album Johnny'go Deppa. Publikacja prócz mnóstwa fantastycznych fotografii, wzbogacona jest o fragmenty wypowiedzi Deppa i osób z jego otoczenia.


Pięknie wydany album, perełka dla fanów aktora. Na pierwszy rzut oka dopatrzyłam się w nim jednego korektorskiego błędu - w jednej z wypowiedzi zostało przekręcone jego nazwisko, co można już chyba uznać za błąd powszedni, choć w dalszym ciągu niewybaczalny [:P] (*edit: jednak roi się od literówek, ale nawet to nie zakłóca mojego odbioru. Album jest piękny!).
Mimo wielkiej popularności Deppa w Polsce, na naszym rynku wciąż brakuje pozycji, które byłyby mu poświęcone. Publikacja wydawnictwa Buchmann skutecznie wypełnia tę lukę i karze zapomnieć o wieloletniej przerwie po książce Johnny Depp. Współczesny buntownik. I tym sposobem obie książeczki pięknie prezentują się na mojej półce. Poniżej zdradzam Wam sekrety wnętrza:)

Autor: Suzanne Lander
Wydawnictwo: Buchmann, 28 Marzec 2012
ISBN: 978-83-7670-296-4
Liczba stron: 208
Wymiary: 195 x 235 mm