środa, 8 lutego 2012

Spotkanie autorskie z Danutą WałęsąDzisiaj, w katowickim Empiku odbyło się spotkanie autorskie z Panią Danutą Wałęsą.
Jej książka Marzenia i tajemnice w przeciągu niecałych dwóch miesięcy stała się bestsellerem sieci Empik, dlatego też Pani Prezydentowa zgodziła się na odbycie, jak to sama określiła, tournée po kilku polskich miastach. Wśród nich znalazły się Katowice.
Pani Wałęsa podczas spotkania odpowiedziała na jedno pytanie Piotra Adamowicza - jej opiekuna i osoby odpowiedzialnej za opracowanie książki; a także na szereg pytań czytelników, których przybyły całe tłumy. (ludzi było tak wiele, że znaczna część musiała stać za sceną oraz pomiędzy regałami).
Po kilkunastu minutach takiej rozmowy, rozpoczęło się ustawianie w kolejce po autograf  pod czujnym okiem ochroniarzy odpowiedzialnych za sprawny przebieg spotkania.
Po ponad półtorej godziny oczekiwania, ostatni czytelnicy otrzymali dedykację w swoich książkach oraz zamienili z Panią Prezydentową kilka słów.
Choć był to wieczór autorski tak różny od dotychczasowych, w których brałam udział, jedno uderzało w nim od samego początku - niezwykła pogodność Pani Wałęsy. Uśmiech towarzyszył jej od początku do samego końca i mimo widocznego zmęczenia, nie zrezygnowała z niego ani na moment.
Zostawiam Was z kilkoma fotografiami:))


 

4 komentarze:

 1. Nie czytałam tej książki i muszę to nadrobić. :)
  Widać że udane spotkanie, świetne zdjęcia! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mama kupiła książkę Pani Danuty, ja jej nie czytałam jeszcze, ale na takie spotkanie z chęcią bym się wybrała.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja muszę podkraść ją mamie, bo dostała od mojego brata pod choinkę i chyba poproszę ją, by mi wysłała, bo mam ochotę przeczytać :D

  OdpowiedzUsuń
 4. mimo, że książka przypadła mi do gustu tak średnio to autorkę chętnie bym poznała i posluchala co ma do powiedzenia. Zazdroszczę spotkania

  OdpowiedzUsuń