sobota, 18 grudnia 2010

 Postanowiłam nadać temu blogowi nieco inny charakter, niż było to w zamierzeniach początkowych.Wiem, że nie będzie to nic oryginalnego, jednak chciałabym mieć stronę, na której będę mogla zamieszczać moje opinie na temat przeczytanych książek, które będą miały dla mnie funkcję dwojaką: po pierwsze ku mojej słabej pamięci, po drugie: ku zachęceniu innych do czytania samego w sobie, jak i do przeczytania konkretnej pozycji.
Od wielu lat jestem miłośniczką książek, tych tradycyjnych, które można wziąć w dłonie, przejechać dłonią po grzebiecie, poczuć ich zapach, po czym zanurzyć się w zupełnie innej rzeczywistości. To mój sposób by nie zwariować, by w XXI wieku, kiedy ze wszystkich stron dopadają mnie masowe ilości informacji na przeróżne tematy, znaleźć swoją oazę spokoju, do której zawsze mogę powrócić.
Kilka pierwszych recenzji, będą to recenzje, które napisałam już jakiś czas temu na potrzeby wielorakich portali. Nie chcę, by panował tu zastój, a póki się rozkręcę, to jedyny sposób, by coś się tutaj działo:) Mam nadzieję, że nie będziecie mi mieli tego za złe;) Zapraszam do lektury:)