niedziela, 30 kwietnia 2017

Książkootulacze, zakładki, torby - raj książkowych gadżeciarzy

Idealna dla kociarzy :)
Czy jest wśród Was ktoś, kto nie lubi książkowych gadżetów? Kto nie chciałby otaczać się pięknymi, najlepiej ręcznie robionymi zakładkami, książkootulaczami, torbami, chwytakami, wisiorami, kolczykami, broszkami, świecami pachnącymi wspaniałymi powieściowymi przygodami? Nie wiem jak w Waszym przypadku, ale mi znacząco umilają one czas spędzony z książką.

Etui to coś, czego nigdy dość;)
Od lat uwielbiam kolekcjonować gadżety i odkrywać nowe talenty i osoby, które potrafią je stworzyć. Gdybyście zobaczyli moją kolekcję, chwycilibyście się za głowę - a jednak wciąż mi mało, tutaj nie potrafię stać się minimalistką. 

Jakiś czas temu poznałam stronę Alkanba i jej przemiłą właścicielkę - Agnieszkę. I oczywiście przepadłam. Ręcznie robione zakładki o nietuzinkowych kształtach, torby, etui - wszystko, czego tylko zapragniecie, w różnych wariantach kolorystycznych. 

Ta nieforemność mnie urzeka;)
Jej prace w komplecie zobaczycie na Facebooku, a kupicie na Dawandzie. Zajrzyjcie, bo są naprawdę warte uwagi;)  Sami zresztą sprawdźcie o jakie cudowności wzbogaciła się moja kolekcja - miejcie przy tym świadomość, że to ledwo próbka sił i zdolności Autorki:) Kolekcja jest tak duża, że z trudem dokonać można wyboru.

Dzięki uprzejmości Autorki, na Instagramie do wygrania ptasia zakładka, którą widzicie poniżej. Warto o nią zawalczyć!:)

Uwielbiam jego urokliwe nóżki!

0 komentarze:

Prześlij komentarz