wtorek, 18 sierpnia 2015

Wyzwanie czytelnicze - Czytam Érica-Emmanuela SchmittaDługo wzbraniałam się przed wszystkimi wyzwaniami, ale w końcu - przeglądając sieć - doszłam do wniosku, że brakuje w niej kilku ważnych dla mnie z różnych powodów wyzwań i zapragnęłam te luki wypełnić. Zaczynamy od najważniejszego - Czytam Schmitta.

Wiem, że książki Francuza cieszą się w Polsce sporą popularnością, liczę więc, że wyzwanie spotka się z Waszą aprobatą. Jest ono bezterminowe - jego celem jest szerzenie popularności autora i gromadzenie recenzji jego książek.

Po roku od rozpoczęcia wyzwania wyłonię najaktywniejszego uczestnika i - rzecz jasna - nagrodzę go stosownie:) Przede wszystkim chodzi jednak o zabawę.


Zasady ogólne:
  • Uczestnikiem może być każdy kto posiada bloga lub ewentualnie profil na serwisie książkowym/portalu recenzenckim, na którym zamieszczane są opinie, np. Lubimy Czytać, NaKanapie, itp.
  • Przyłączyć się do zabawy można w dowolnym momencie
  • Czytamy i recenzujemy książki autorstwa Érica-Emmanuela Schmitta
  • Zgłoszenia i linki zostawiamy w komentarzach pod tym postem. Tutaj też stworzę listę uczestników wraz z linkami do ich recenzji. Po czasie zostanie także utworzona specjalna podstrona, do której przeniesione zostaną wszystkie dane.
  • Będzie mi miło, jeżeli pod recenzją książki zostanie umieszczona informacja, że została przeczytana w ramach wyzwania Czytam Schmitta oraz jeżeli baner wyzwania (podlinkowany do tego postu) pojawi się na stronie/blogu uczestnika
  • Można podsyłać linki do wszystkich recenzji, lecz - aby zachować sprawiedliwość - jedynie te, które powstały od momentu dołączenia do wyzwania będą brane pod uwagę podczas liczenia aktywności uczestników. 
  • W zależności od rozwoju wyzwania planuję jego comiesięczne lub tworzone co 2 miesiące podsumowania.
  • Zgłoszone przez Was recenzje będą przeze mnie systematycznie aktualizowane w tym poście.
A więc - bawmy się!:) Wyzywam Was na pojedynek:)


Serdecznie zapraszam i życzę radości z uczestnictwa!