piątek, 23 maja 2014

Mój rok z ŚBKNiedawno Śląscy Blogerzy Książkowi obchodzili roczek - uwierzycie, że to już? Sama nawet się nie zorientowałam kiedy minął ten czas: czas pełen niespodzianek, przemiłych spotkań, wielu inspiracji, a także - czego chyba nikt z nas nie spodziewał się przy pierwszym spotkaniu - cennych projektów.
Mimo że od września zaczął się dla mnie gorący czas i już nie zawsze mogę brać czynny udział w spotkaniach (nad czym bardzo,bardzo ubolewam), to jednak sercem jestem przy każdym organizowanym pod naszym patronatem przedsięwzięciu. Gadatliwa nigdy nie byłam i choć na spotkaniach również częściej prowadzę dialogi wewnętrzne niż zewnętrzne, to jednak zawsze czuję się po nich uskrzydlona i przeszczęśliwa możliwością należenia do grupy tak wspaniałych i pomysłowych osób, no i swoje w głowie kombinuję;D.
Post podsumowujący jest ostatnim postem comiesięcznym, które pozwoliły nam zaistnieć w sieci. Mam nadzieję, że teraz będziemy kojarzeni już z większymi akcjami niż regularne "spamowanie" blogrolla;)
Pamiętacie jeszcze co zdziałaliśmy oprócz uroczych spotkań przy ciachach i kawach/herbatach? Pozwolę sobie na krótkie przypomnienie tego, na czym byłam obecna:

BookFest w Zabrzu
Spotkanie w Księgarni Victoria
Targi Książki w Katowicach

Oprócz tego: comiesięczne posty, spotkanie z Magdaleną Witkiewicz, wymiana książkowa, patronat nad spotkaniem z Horyzontalnymi w Mysłowicach i wieeele innych, pomniejszych akcji:)
Jestem z nas dumna i mam wielką nadzieję na równie owocny drugi rok działalności!
Dziękuję za ten czas!

3 komentarze:

  1. Zwięźle i pięknie podsumowałaś. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję !! Zazdroszczę ... Życzę powodzenia na drugi roczek !!!

    OdpowiedzUsuń
  3. Gratuluję! Zazdroszczę... Powodzenia na drugi roczek !!!

    OdpowiedzUsuń