czwartek, 21 listopada 2013

ŚBK: spotkanie w księgarni Victoria


Listopad będzie się kojarzył Śląskim Blogerom Książkowym wyjątkowo przyjemnie!
W nim to bowiem rozpoczęliśmy naszą stałą współpracę z zabrzańską Księgarnią Victoria, oferującą nam patronaty, stałe miejsce spotkań, rabaty i przede wszystkim - fenomenalną atmosferę. Przywitała nas Małgosia - osoba niezwykle radosna, ciepła i pogodna. Jej uśmiech i wkład w uczynienie kolejnego spotkania ŚBK wyjątkowym jest godny podziwu! Nie tylko nas zaprosiła, nie tylko wyszła z fantastyczną inicjatywą, ale jeszcze dla każdego z nas przygotowała spersonalizowany podarunek - oprócz domowej roboty muffinki, każdy z nas otrzymał paczuszkę, a w niej długopis, podkładkę pod kubek, herbatę, a także książkę odpowiadającą naszym gustom czytelniczym. By prezenty były trafione, Dominika spędziła godziny czytając nasze blogi i badając, z czego ucieszylibyśmy się najbardziej. Ja zostałam obdarowana książką ufundowaną przez Wydawnictwo Sonia Draga, któremu również bardzo dziękuję  - Subtelną prawdą. Super!
Archer i Q, Julia Orzech, Silaqui , Magdalenardo, Isadora, Ktrya, Aneczka, Sardegna, Agnes, Aleks andra, Klaudia, Sebastian,  Dominika i Beata zostaliśmy zaproszeni do zwiedzenia Księgarni Victoria, co zrobiliśmy z wielkim entuzjazmem, wręcz rzucając się na rewelacyjne stoisko promocyjne, a później na resztę regałów, na którym każdy znalazł coś dla siebie. Nikt nie wyszedł z księgarni bez jakiegoś zakupu, tym bardziej, że Małgosia obdarowała nas 20% rabatem - grzechem byłoby go nie wykorzystać:) Po krótkim buszowaniu wśród książek, udaliśmy się do pobliskiej kawiarni, w której poczyniliśmy kolejne ustalenia. Na ich efekty nie będziecie musieli długo czekać - szykuje się dla Was rewelacyjny konkurs!

ŚBK-owcy w naturalnym środowisku:) Q, Aleksandra, Sardegna, Ktrya, Aneczka, Agnes, Isadora, ja, Archer i Magdalenardo ;)

Atak na stos z nieprzyzwoitymi promocjami:)


Dyskusje o Munro i Szekspirze ;)

Na niższych poziomach zawsze kryją się perełki - z Isadorą coś o tym wiemy:)


Spotkanie było rewelacyjne! Nie muszę chyba dodawać, że w towarzystwie ŚBK-owców czuję się wspaniale, a każde kolejne spotkanie jest dla mnie niezwykłą motywacją i świadectwem tego, że życie z pasją może zaowocować wspaniałymi doświadczeniami:) Dzięki, dziewczyny (i chłopaki)! Jesteście świetni!

7 komentarzy:

 1. Było naprawdę rewelacyjnie i twórczo, tyle uśmiechniętych twarzy na jednym zdjęciu już dawno nie widziałam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Prawda, że było rewelacyjnie? Ciekawe, co jeszcze razem wymyślimy:)
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za ciepłe słowa i świetną relację:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za owocne spotkanie i pasjonujące dyskusje :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Na długopisie jest nadruk "Mistrz słowa" :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super spotkanie, masz boski uśmiech!

  OdpowiedzUsuń