wtorek, 8 marca 2011

KONKURS z książką

Moi drodzy! W związku z dużym zainteresowaniem książką "Nagi sad" Wiesława Myśliwskiego- mam dla Was konkurs, w którym wygraną będzie jeden z jej egzemplarzy ufundowany przez Wydawnictwo Znak.
Jednak, jako, że autor ten jest wielkim władcą Słowa, zgłoszenie udziału nie będzie polegało jedynie na wyrażeniu chęci przygarnięcia książki.
Proponuję Wam maleńkie literackie wyzwanie:)

Debiut literacki wielkiego pisarza Nagi sad to przejmująca opowieść o miłości ojca i syna. (...) To relacja najbliższych sobie osób, w której syn próbuje sprostać marzeniom ojca.
Bohater wykształcony w mieście, a pochodzący ze wsi usiłuje na powrót się odnaleźć w świecie swojego dzieciństwa i młodości. W świecie najbliższym natury, a zarazem najprostszych i najgłębszych związków między ludźmi.
[opis z okładki]
 Chciałabym, żeby każdy z uczestników wybrał sobie za temat opis najlepszego/najciekawszego/ najmocniej tkwiącego w pamięci wspomnienia związanego z jakimś członkiem swojej rodziny. 

Forma dowolna: dialogi, spójna wypowiedź, wiersz, komiks- jestem otwarta na Wasze propozycje.
By uniknąć kopiowania lub ewentualnych nadużyć odpowiedzi proszę wysyłać na mejla  shczooreczek@interia.pl w temacie wpisując "Konkurs z Myśliwskim". Każdą osobę posiadającą bloga, proszę o załączenie do treści wiadomości linka do swojej strony.
By wszystkim dać szansę na udział, zgłoszenia przyjmuję do 24 marca. Wyniki przewiduję na 26 marca.
Zwycięzcę wybiorę osobiście.
Dodatkowo, wśród wszystkich uczestników zabawy wylosowana zostanie nagroda-niespodzianka. Będzie to jedna z książek recenzowanych już na tym blogu. Powodzenia!

PS: wszystkich uczestników proszę o dodanie na swoim blogu informacji o konkursie:)
Oczywiście osoby nie posiadające bloga również mogą brać udział, proszę jednak o zaznaczenie tego faktu w wiadomości.

1 komentarz:

  1. Już od dawna jestem ciekawa tej książki. Słyszałam, że jest "dobra". Chętnie wezmę udział w konkursie. :)
    Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń