poniedziałek, 30 stycznia 2012

Eric-Emmanuel Schmitt w Polsce!

Właśnie spełnia się moje marzenie.... 22 lutego jadę na spotkani z E.E. Schmittem! Gdy był w Polsce ostatnim razem, niestety nie było mi dane go zobaczyć. Teraz już nie odpuszczę:))


21 lutego o godz. 18 zapraszamy na spotkanie z Erickiem-Emmanuelem Schmittem, które odbędzie się w salonie Empik Megastore w Warszawie (ul. Marszałkowska 116/122). Na drugie spotkanie zapraszamy 22 lutego o godz. 17 do Biblioteki Śląskiej w Katowicach (Plac Rady Europy 1). Wstęp wolny na obydwa spotkania!

Eric-Emmanuel Schmitt będzie pierwszym autorem wybranym przez samych czytelników w ramach projektu: „Dobra Książka i Kawa z...” organizowanego przez DKK (Dyskusyjne Kluby Książki) w 2012 roku. Projekt zakłada spotkania z ulubionymi autorami na zaproszenie samych czytelników. W czasie spotkań laureat Nagrody Goncourtów opowie czytelnikom o pracy nad swoją najnowszą powieścią "Kobieta w lustrze".


i:

11 komentarzy:

 1. Szczęściara! Czekam na fotorelację ze spotkania:)
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie bym pojechała. Szkoda, że to dość daleko...

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za info!!! Aleś mnie uradowała, że on się w końcu Katowicach pojawi! Jadę, bezwględnie jadę!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdybym dalej mieszkała w Wawie to na bank wybrałabym się na to spotkanie. Zazdroszczę!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Czytam, czytam, patrzę - Warszawa.. no to trudno.. czytam dalej.. Katowice! Ojacie :D Bardzo fajna okazja, żeby spotkać się z Autorem - muszę o tym pamiętać ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Przeczytałam tylko jedną książkę tego autora i dlatego nie mogę powiedzieć, że jest jednym z moich ulubionych autorów, bo jedna książka to chyba za mało, ale na spotkanie chętnie bym się wybrała. Tylko szkoda, że w Warszawie i Katowicach, a nie np. w Łodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fantastyczna wiadomość! Może i mi udałoby się wyrwać, muszę się nad tym zastanowić...

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak zwykle nie mogę się pojawić :-(

  OdpowiedzUsuń
 9. W sumie mam 200 km, ale raczej nie pojadę.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 10. Zazdroszczę. ja się niestety do Katowic nie mam jak wyrwać.

  OdpowiedzUsuń
 11. Cieszę się Twoim szczęściem, chociaż szczerze mówiąc, o autorze nie słyszałam. Wkrótce będę miała możliwość zapoznać się z "Kobietą w lustrze", więc mam nadzieję, że dzieło tego autora przypadnie mi do gustu. W końcu, za coś musiałaś go tak bardzo polubić. :)

  OdpowiedzUsuń