poniedziałek, 31 października 2011

Chwalę się:D

Dzisiaj troszkę prywaty i chwalenia;)

Ku mojej wielkiej radości, moja recenzja książki Kochanie, chcę Ci powiedzieć wygrała konkurs na najlepszą tygodniową opinię na stronie Wydawnictwa Prószyński i Spółka (klik). Jest mi niezmiernie miło, to wyróżnienie zapewniło mi wspaniały humor na cały tydzień - tylko wyobraźcie sobie moją radość po otrzymaniu informacji o wygranej! Skakałam z radości:D


Informacja druga: Odsyłam Was do artykułu o blogerach, recenzentach i współpracy z wydawnictwami, na który złożył się szereg zebranych opinii i mini-wywiadów ze znajomymi z blogowego świata. Znajdziecie w nim m.in. moją wypowiedź;)
Autorką jest wspaniała Monika Sztyber, jedna z autorek TEGO bloga, Myślę, że w imieniu własnym oraz wszystkich, którzy zgodzili się na wykorzystanie ich wypowiedzi, serdecznie Ci podziękuję. Bardzo, bardzo cieszę się, że mogłam stać się maleńką cząstką Twojego artykułu i mam szczerą nadzieję, że będziesz ich publikowała więcej i więcej.:)
Czyta się z prawdziwą przyjemnością,  dlatego naprawdę każdemu polecam. Nie przerażajcie się długością - w końcu czytacie więcej niż statystyczni Polacy, więc z pewnością podołacie temu wyzwaniu:) Warto, bo tematyka dotyczy nas wszystkich.
Zapraszam!14 komentarzy:

 1. Tylko pogratulować :D
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie ;D

  http://papierowyazyl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ha! Gratuluję! :D Ja wygrałam już tam kilka razy, więc dobrze wiem, co to znaczy radość z wygranej! :D Artykuł, oczywiście, przeczytany :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielkie gratulacje! No i artykuł jest ekstra... widzę, że nie próżnujesz xD
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :) Każdego wiadomość o wygranej by ucieszyła :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję wygranej :) A artykuł już czytałam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję!! :) I już lecę czytać :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje wygranej! :)
  Na artykuł natrafiłam jakiś czas temu i spodobał mi się, czyta się naprawdę przyjemnie. ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajny materiał - i od strony opisu zjawiska i od tej marketingowej ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Chwal się ,bo jest czym. Gratuluje ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję za info o artykule i cieszę się, że się komuś jednak spodobał. Trochę się nad nim namęczyłam, bo uporządkowanie wszystkich zebranych opinii blogerów i dopasowanie ich do artykułu zajęło mi mnóstwo czasu. POrzepraszam, że tak długo mi zajęło jego napisanie i publikacja... ;)

  Pozdrawiam serdecznie! :*
  Monika

  OdpowiedzUsuń