poniedziałek, 31 października 2011

Chwalę się:D

Dzisiaj troszkę prywaty i chwalenia;)

Ku mojej wielkiej radości, moja recenzja książki Kochanie, chcę Ci powiedzieć wygrała konkurs na najlepszą tygodniową opinię na stronie Wydawnictwa Prószyński i Spółka (klik). Jest mi niezmiernie miło, to wyróżnienie zapewniło mi wspaniały humor na cały tydzień - tylko wyobraźcie sobie moją radość po otrzymaniu informacji o wygranej! Skakałam z radości:D


Informacja druga: Odsyłam Was do artykułu o blogerach, recenzentach i współpracy z wydawnictwami, na który złożył się szereg zebranych opinii i mini-wywiadów ze znajomymi z blogowego świata. Znajdziecie w nim m.in. moją wypowiedź;)
Autorką jest wspaniała Monika Sztyber, jedna z autorek TEGO bloga, Myślę, że w imieniu własnym oraz wszystkich, którzy zgodzili się na wykorzystanie ich wypowiedzi, serdecznie Ci podziękuję. Bardzo, bardzo cieszę się, że mogłam stać się maleńką cząstką Twojego artykułu i mam szczerą nadzieję, że będziesz ich publikowała więcej i więcej.:)
Czyta się z prawdziwą przyjemnością,  dlatego naprawdę każdemu polecam. Nie przerażajcie się długością - w końcu czytacie więcej niż statystyczni Polacy, więc z pewnością podołacie temu wyzwaniu:) Warto, bo tematyka dotyczy nas wszystkich.
Zapraszam!