środa, 1 czerwca 2011

SEKRET w Polsce


Po raz pierwszy w Polsce
Zaproszenie na otwarcie The Secret POLSKA

W dniu 18 czerwca po raz pierwszy w Polsce odbędzie się seminarium szkoleniowe z Trenerem 6 poziomu wtajemniczenia i oficjalnym przedstawicielem “The Secret”
Termin: 18 czerwca 2011(sobota)
Godzina: 9.00 – 18.00
Miejsce: Windsor Palace Hotel & Conference Center, Jachranka 75 k/Warszawy
Cena: Rejestracja na seminarium do 6 czerwca 2011 roku - 199pln (brutto)
Rejestracja na seminarium po 6 czerwca 2011 roku i na miejscu - 299pln (brutto)
w cenie względniono przerwę kawową z poczęstunkiem
Zgłoszenia i zapisy na www.thesecret.com.pl

CO TO JEST “SEKRET”?
Życie ludzi na całym świecie oparte jest na wiedzy zawartej w „SEKRECIE”. “SEKRET” (The Secret) to książka i film o wielkim światowym sukcesie odnoszonym od ponad sześciu lat, opowiadające za wszystko, co PRAWO PRZYCIĄGANIA może nam zaoferować w celu polepszenia naszego życia we wszystkich jego aspektach.
Publikacja książki The Secret® autorstwa Rhondy Byrne osiągnęła już nakład kilkunastu milionów egzemplarzy w samych tylko Stanach Zjednoczonych od czasu pierwszego wydania w listopadzie 2006, a prawa autorskie do książki sprzedano w ponad 30 krajach. The Secret® nieprzerwanie zajmuje pierwsze miejsca na wszystkich listach
bestsellerów liczących się periodyków (New York Times, Publisher; Weekly) i listach sprzedaży wszystkich sieci handlowych w Stanach Zjednoczonych. W Polsce The Secret był trzykrotnym laureatem Bestselleru Empik i przekroczył 300 000 sprzedanych egzemplarzy.

Kilka słów o trenerze:
Eduardo Sánchez Ferris
Filozof, studiował Zarządzanie. W wieku zaledwie 22 lat objął kierownictwo sieci stacji
“Clean Water” w Meksykañskie j miejscowooeci Culiacán. W wieku 26 lat, kiedy mieszkał w Hiszpanii, był najmłodszym Branch Manager w Europie w Australijskim Koncernie TNT Express Worldwide, zarządzając całym ruchem międzynarodowym takich firm, jak Ford czy General Motors, otrzymując wiele wyróżnieñ i nagród za swoją skuteczność. Przez 10 lat otwierał dla koncernów tej firmy rynki w pañstwach Azji,
Ameryki i Europy. W 2003 odebrał w San Diego (USA), nagrodę za najlepszego Agenta w Europie i za zdobycie 2 miejsca w tej dziedzinie na oświecie. Od 2006,
odpowiedzialny na szerzenie idei SEKRETU w Hiszpanii i pañstwach hiszpañskojęzycznych. Od tego czasu poprowadził ponad 300 szkoleñ, kursów i konferencji na temat idei SEKRETU i PRAWA PRZYCIĄGANIA.
Wydał dwie książki cieszące się wielkim powodzeniem: ”Jak używać SEKRETU” i
“Mapa SEKRETU”. Obecnie przygotowuje kolejne dwie książki
Zdobywając 6 poziom Mistrza Prawa Przyciągania, jak również wyszkolenie w zakresie hipnozy i mentalizmu, wchodzi w sk³ład Wydziału American Learning Global, najważniejszej na oświecie organizacji trenerów z profesjonalistami takimi jak: Brian Tracy, Alex Day, Tony Alexandra. Jest trenerem posiadającym Master
Practitioner w Programie Neurolingwistyki oraz certyfikat z Open University of Advanced Sciences Inc na Florydzie. Jest autorem rewolucyjnej metody coachingowej nazwanej: E.S.F - Energy, Strategy & Focus.
Doradza zarządom i pracownikom czołowych firm o wielomiliardowych obrotach.
Więcej informacji: www.thesecret.com.pl5 komentarzy:

 1. Miejsce wydarzenia i cena... troszkę mnie odtrąca :P
  Ale inicjatywa ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jedna aktorka zaraziła mnie tymi ksiażkami, ale już mi przeszło...dzięki Bogu...:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie bardzo rozumiem, co dokładnie trenuje się na tym spotkaniu. Cóż, ciemna masa ze mnie :D Prawo przyciągania? Brzmi... co najmniej niewiarygodnie, jak dla mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, na poważnie. Wydawnictwo prosiło o umieszczenie tego posta, więc jest;)

  OdpowiedzUsuń